יום שלישי, 25 ביוני 2013

כיסויים לריהוט גינה


כיסויים לריהוט גינה משמשים גם בחורף וגם בקיץ. בחורף עוזרים הכיסויים כדי למנוע מהגשם והרטיבות לחדור לרהיטים ולשחוק אותם, ובקיץ יש לשמור עליהם מפני השמש היוקדת המסוגלת לגרום לדהייה של כל צבע מכל פריט ריהוט. כדי לכסות את הריהוט ולהגן עליו מפני השמש החזקה בימי שרב וחמסין מומלץ להשתמש בכיסויים לריהוט העשוי בד שמשונית, שמהווה שכבת הגנה יעילה גם בחורף וגם בקיץ.

כיסויים שמגינים על הריהוט שלכם

בד שמשונית – כל היתרונות


בד שמשונית נחשב לבד מאד חזק ועמיד לאורך זמן. השימוש הנפוץ בבד זה ככיסוי לריהוט גן ולדברים רבים נוספים נובע מן הסיבה שהוא מסוגל להגן על הריהוט בצורה מושלמת גם בחורף וגם בקיץ.
בד שמשונית מספר לכם את ההגנות הללו:
·         הגנה מפני גשם ורטיבות
·         הגנה על צבעי הריהוט
·         הגנה מפני בלאי כתוצאה מחשיפה לשמש הקיץ החזקה
·         שמירה על נקיון הרהיטים
בחירת בד שמשונית ככיסוי לריהוט הגן היא בחירה מעולה וניתן להשיג בדים כאלה בחברות שונות העוסקות ביבוא, שיווק וייצור של כיסויים שונים לבית ולגינה. בהתאמת בד לכיסוי ריהוט הגן יש להתחשב בסוג הרהיטים שבגינה, בגודל שלהם ובתנאי האקלים שבהם הם מוחזקים. על ידי התחשבות בכל התנאים הללו תוכלו לרכוש את הכיסוי הטוב ביותר והעמיד ביותר עבור הרהיטים שלכם.

כיסויים במחירים סבירים


כדי לכסות את ריהוט הגן שלכם אין צורך לרכוש כיסויים שיהיו יקרים יותר מהריהוט עצמו. כיסויים לריהוט גינה צריכים להיות במחיר סביר, ולא לתת ללקוח הרגשה שהוא קונה עוד פריט ריהוט לגינה שלו במחיר שהוא משלם עבור הבד לכיסוי הריהוט. על הכיסויים להיות עשויים מבד איכותי ללא פשרות ולהגיע בגדלים שונים לנוחות הלקוחות. יש המבקשים לכסות כל כורסת גינה בנפרד, ויש המבקשים לרכז את כל הריהוט יחד על הדק בגינה ולכסות את הכל בכיסוי אחד. לא משנה לאיזה גודל של כיסוי אתם זקוקים, יש להקפיד על איכות הבד ועל עמידותו לאורך זמן.

פתרון נוסף להגנת ריהוט הגן


לאלה מבינכם שלא מעוניינים לכסות את ריהוט הגן בכל יום בקיץ יש פתרון נוסף ומאד יעיל – הקמת רשת צל לגינה. רשת צל לגינה מהווה כיסוי מעולה לרהיטים המונעת מקרני השמש החזקים לחדור, ולגרום לשחיקת הריהוט או לדהיית הצבעים. רשת צל ניתן להקים במהירות ובקלות וכל המתקן הוא זמני עד לעונה הבאה. לא מדובר במתקן קבוע היצוק לקרקע אלא במתקן המיועד בדיוק לצרכים אלה. רשת צל תאפשר לכם להשתמש בחצר הגינה, ולשחק עם הילדים גם בשעות הצהריים בשבתות מבלי שהשמש תצלה אתכם מרוב חום.
כיסויים לריהוט גינה בתקופת הקיץ מאד חיוניים, כדי למנוע את השחיקה בימי השרב והחמסין, ולאפשר לכם ליהנות מריהוט הגינה במשך כל ימות השנה.אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה