יום רביעי, 17 ביולי 2013

השכרת רשתות צל לאירועים – כדי שלכולם יהיה נעים

אם אתם מתכננים אירוע תחת כיפת השמיים, ואתם מתכננים לקיים אותו בחודשי הקיץ, טוב יהיה אם תיערכו מראש ותיעזרו בשירותי השכרת רשתות צל לאירועים. את התשובות לשאלות מהי רשת צל, על מה לשים דגש ואיך לבחור את החברה שתספק את השירות – תוכלו לקבל בפוסט שלפניכם.

השכרת הצללה לאירועים


כדי שיהיה לכם נעים


את הפוסט הזה אנחנו כותבים בגלל שנכווינו בעבר מתכנון לא נכון של אירוע. ואנחנו מתכוונים לזה באופן מילולי. זה היה בשנה שעברה. תכננו אירוע חברה למאות עובדים, ובאמת שחשבנו על הכול: הבאנו מפעילים נהדרים, דאגנו למעסים מקצועיים שיטפלו בגב התפוס של העובדים שבימים רגילים יושבים כל היום מול המחשב, הזמנו קייטרינג איכותי ביותר ודאגנו לאוטובוסים ממוזגים ומרווחים שייקחו אותנו אל היעד. הכול היה טוב ויפה, עד שלאחר שעתיים של פעילות התחלנו לשמוע תלונות על החום הגדול, וראינו איך אנשים אט-אט הופכים להיות אדומים ברמה שמילים לא תוכלנה לתאר. פתאום שמנו לב, שגם אנחנו אדומים, והכתפיים התחילו לבעור בטירוף. "לא שמעתם על השכרת רשתות צל לאירועים?" צעקו לעברינו מספר עובדים תוך כדי בריחה אל עבר האוטובוס הממוזג, ואנחנו – תפסנו את  הראש וראינו איך כל האירוע יורד לטמיון.

הכול מתחיל בתכנון נכון


שנה חלפה. על התגובות שהיו בחברה אודות אותו יום זוועתי אנחנו מעדיפים שלא להרחיב. אבל, השנה החלטנו שהטעות לא תחזור על עצמה, ומלבד הפעלות מצוינות עוד יותר מאלה שהיו בשנה שעברה וקייטרינג עוד יותר איכותי, דאגנו גם לבצע השכרת רשתות צל לאירועים. העדפנו לשכור ולא לקנות, כי הבנו שזה גם יעיל יותר מבחינה כלכלית, וגם מסייע לנו מבחינות נוספות: גם יכולנו לבחור בדיוק את הרשת שמתאימה לגודל השטח ולתקציב שלנו, וגם קיבלנו שירותי התקנה במקום מהצוות המקצועי של החברה. מה נגיד לכם? האירוע השנה היה פשוט מדהים, וזכה לתגובות חיוביות גם מאלה שנכוו בשנה שעברה. מכל הבחינות. כי, מה לעשות, במדינה חמה כמו שלנו, תרתי משמע, חשו מאוד להיערך נכון ולתכנן אירועים בטבע בקיץ כך שיהיה לאנשים צל. אחרת – פשוט אי אפשר.

לכל אירוע שתרצו


השכרת רשתות צל לאירועים היא שירות שמתאים לא רק לאירועי חברה, אלא לכל סוגי האירועים. אם תרצו לקיים חתונה בחצר, התכנסות בפארק, מסיבת בריכה או כל חגיגה אחרת שתרצו לקיים בחוץ – זה בדיוק הפתרון שאתם צריכים. פנו לחברה שמתמחה בייצור רשתות שכאלה, ודאו שמדובר במוצרים עמידים במיוחד וחסיני אש, ודאגו שהם יתאימו בדיוק לקירוי כל שטח האירוע. ודאו שמתקינים מוסמכים ידאגו להצבת הרשת בדיוק כמו שצריך, ותוכלו ליהנות מאירוע מקסים ונעים גם בחודשי הקיץ החמים. להתראות בשמחות!


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה