יום רביעי, 31 באוגוסט 2016

האם כדאי לרכוש ברזנטים יד 2?

ברזנט יד שניה לחסכון בעלויות 


רכישה של ברזנט היא רכישה חשובה במיוחד עבור מוסדות רבים, ולמעשה כל מי שרוכש ברזנטים מסוג כזה או אחר, ככל הנראה זקוק להם במידה רבה מאוד. הברזנט משמש בראש ובראשונה עבור חיפוי וכיסוי מפני גשם – ואנחנו מוצאים מוצרים בתחום זה במסגרות שונות ומגוונות במיוחד. זה הוא פתרון איכותי עבור חיפוי גשם ברמה הביתית – בכיסוי של המרפסת או הגינה מפני גשם, בכדי לא לפגוע ברהיטים או בריצוף יקר ויוקרתי. באותה המידה הוא גם פתרון איכותי ברמה מסחרית וציבורית, ככיסוי גשם אפקטיבי ורחב ידיים עבור משאיות, עבור בתי קפה ומסעדות, בבתי ספר וגני ילדים, ועוד. כעת נשאלת השאלה - האם יש כדאיות ברכישת ברזנט שאינו חדש מהשקית?

יתרונותיו וחסרונותיו של ברזנט יד 2


·         יתרונות וחסרונות – היתרון הברור ביותר של רכישת ברזנטים מיד שנייה הוא כמובן המחיר, שיהיה נמוך באופן יחסי למטר רבוע לעומת רכישה של ברזנט חדש. עם זאת, חשוב גם להבין את החסרונות – בתור התחלה, ברזנט וכיסויי גשם ככלל צריכים להיות מותאמים לצרכים המדויקים של מי שרוכש אותם, וברכישה מיד 2 הדבר לא אפשרי באמת. מעבר לכך, אין ערובה לכך שיהיה מדובר במוצר איכותי באמת, ללא חורים ומגרעות.

·         לא תמיד כדאי לחסוך – ברזנטים בפרק, וכיסויי גשם ככלל, הם מוצרים שעליהם אולי לא כדאי להתחשבן. חיסכון של כמה עשרות שקלים ברכישה של ברזנט מיד שנייה יכול לעלות ביוקר, כאשר הברזנט לא יבצע את עבודתו כראוי, ויגרום לנזקי גשם כאלה ואחרים בבית או גרוע מכך – ברמה מסחרית כזו או אחרת.

כשזה מגיע לכיסויי גשם איכותיים לבית או לעסק, כדאי שלא להתפשר על איכות הרכישה


אם אתם מחפשים בכל זאת ברזנטים מיד שנייה, כדאי לבחון אפשרויות רכישה דרך שירותים מקצועיים בתחום, שככל הנראה יכולים להבטיח לכם יותר מוצרים איכותיים ללא תקלות. בכל מצב אחר, פשוט עדיף לכם לרכוש ברזנט חדש, שמתאים לצרכים שלכם באופן מדויק ומשרת אתכם על הצד הטוב ביותר.


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה