יום רביעי, 26 במרץ 2014

הכל על התקנה של ברזנטים בפארק

הברזנטים הם כידוע כיסויים איכותיים במיוחד, אשר ניתנים להתקנה במתחמים שונים, לצורך כפול - מצד אחד, הברזנטים מאפשרים לנו לקבל הגנה מלאה מפני קרני השמש החזקות והמזיקות בקיץ, אך מהצד השני, ברזנטים משמשים גם כסוככים איכותיים מאד בזמן החורף, מפני הרוחות ומפני הגשמים. מבחינה זו, אחד מהמתחמים שבו הברזנטים נחוצים במיוחד - אלו הם הפארקים למיניהם. כידוע, מדובר על מתחמים שהם פתוחים לגמרי, וגם אין רצון לסגור ולתחם אותם יותר מידי. מבחינה זו - הברזנטים נותנים כמובן את המענה הטוב ביותר שיש. כיצד?

ברזנטים בפארקיםברזנטים - מענה לכל אדם בפארק       פעילות ספורטיבית - אנשים רבים אוהבים לרוץ במסלולים בפארק, לבצע הליכות ספורטיביות, או לבצע תרגילי כושר נוספים. כמובן שאחת הבעיות היא שלא כל יום מתאים לכך. בחורף הגשמים עלולים להשאיר אותם בבית, ובקיץ מזג האוויר החם והלוהט עלול לגרום להם לדחות את התוכניות הללו. הנהלת הפארק יכולה כמובן לתות ברזנטים איכותיים מעל למתחמי הספורט בפארק, וכך לתת מענה מלא לכל מי שמעוניין לשמור על הגזרה. בחורף, הברזנטים יאפשרו לכל הרצים, ההולכים והמתעמלים ליהנות מהגנה מהגשם, ובקיץ הם יספקו הגנה איכותית מפני השמש, ימנעו מקרה של גוף שזוף מידי.

       פעילות עם ילדים - הפארק הוא אזור שבו משפחות אוהבות להתכנס מעת לעת. בפארק אפשר לחגוג ימי הולדת לילדים, לערוך פיקניק משפחתי, או סתם לקחת את הילדים ליום כיף, ולבקר במתקני השעשועים השונים. אלא שכאשר מזג האוויר הוא בעייתי - המשפחות נמנעות מהגעה לפארק. התקנת ברזנטים כמובן מעודדת אותם להגיע בכל מקרה. הם מספקים את ההגנה הטובה ביותר מפני כל תנאי מזג האוויר. מומלץ לתלות אותם מעל אזורי מפתח שבהם משפחות נוהגות לבלות - מתקני השעשועים, מתחמים ליד האגם, וכיו"ב.

       פינות מנוחה למבוגרים - ציבור המבוגרים, בני גיל הזהב אשר הגיעו לגיל הפנסיה, אוהבים לבלות חלק ניכר מזמנם הפנוי בפארקים. הזמן הרב מאפשר להם ליהנות מאוויר נקי יותר, מסביבה ירוקה ונעימה, מאזור חי ותוסס, וכמובן משפע של פעילויות שונות עבורם בפארק. עם זאת, מדובר על אוכלוסיה שהיא גם רגישה במיוחד. בכדי לעודד אותם לצאת מהבית, גם כשמזג האוויר לא אופטימלי, אפשר כמובן לתלות ברזנטים איכותיים בשטחים הפתוחים של הפארק, וכך לתת להם פתרון מעולה.

       דוכני מזון - אחת דרכים לעודד כניסה של אנשים לפארק, היא כמובן להציב בפארקים דוכני מזון שונים. אלא שמנהלי הדוכנים מסכימים לשלם את השכירות, רק אם מובטח להם כמובן כמות מסוימת של אנשים, כך שהדבר יהיה משתלם עבורם. בכדי להבטיח זאת, אפשר להתקין ברזנטים מעל למתחמי המזון בפארקים, שיספקו הצללה איכותית במיוחד.


שיטות שונות של התקנה
כמובן שאפשר להתקין ברזנטים בפארקים במגוון רחב מאד של שיטות. אחת השיטות הנפוצות ביותר היא השימוש ברשתות הצללה. או רשתות שאפשר לקבל בעיצובים איכותיים במיוחד, והן אידאליות לתליה בשטחים פתוחים ורחבים כמו פארקים.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה